O nas

Polimex został założony w 1982 roku w celu zaspokojenia potrzeb importerów i eksporterów, którzy prowadzili handel między Europą Wschodnią a Ameryką Północną. Od tego czasu staliśmy się jednym z najbardziej wiarygodnych dostawców globalnej logistyki, transportu i podróży w wielokulturowych społecznościach Kanady.
Canada Leaf

Nasza oferta obejmuje

  • Przesyłki towarowe i handlowe
  • Wysyłka małych paczek (osobistych i komercyjnych) drogą powietrzną lub oceaniczną
  • Wysyłka dowolnego pojazdu: samochodów, motocykli, skuterów, skuterów wodnych, pojazdów śniegowych, łodzi itp.
  • Wysyłka rzeczy osobistych (rzeczy do przesiedlenia)
  • Biuro podróży, planowanie, rezerwacja i organizacja wycieczek i wycieczek
  • Przelewy pieniężne
  • Prezenty i paczki żywnościowe

Polimex Parcels

Od początku naszej działalności w 1982 r. Z pasją szukamy sposobu na połączenie ludzi z całego świata. Po 40 latach i tysiącach lojalnych klientów możemy śmiało powiedzieć, że zapewniamy jedną z najbardziej niezawodnych i godnych zaufania usług kurierskich z Kanady do dowolnych krajowych lub międzynarodowych miejsc docelowych, w tym do Europy i Stanów Zjednoczonych.
Sprawdź ofertę
Truck

Polimex Cargo and Freight Forwarding

Poszerzanie naszych usług, ekspansja na nowe terytoria - zawsze myślimy duże. Zaczęliśmy od koncentracji na zaspokajaniu potrzeb importerów i eksporterów, którzy handlowali między Europą Wschodnią a Ameryką Północną, i znacznie rozszerzyliśmy nasz zasięg na całym świecie.
Sprawdź ofertę
Truck

Fulfilled By Polimex

Wiele rzeczy musi się wydarzyć pomiędzy złożeniem zamówienia przez klienta a dotarciem produktu do jego drzwi. W Polimex dbamy o to „pomiędzy”. Dbamy o obsługę logistyczną,
abyś mógł skupić się na tym, co robisz najlepiej. Od spedycji i odprawy celnej, poprzez magazynowanie, pakowanie i dostawę na ostatnią milę, zapewniamy niestandardowe rozwiązania dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb. Dzisiejsi detaliści potrzebują czegoś więcej niż magazynu i ciężarówki – potrzebują partnera, który rozumie ich biznes i działa jak jego integralna część.
Sprawdź ofertę
Forklift

Polimex Travel

W Polimex chcemy wzbogacić życie naszych klientów, pomagając im planować, rezerwować i organizować wymarzone wakacje, wycieczki, wycieczki i loty. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu jesteśmy jednym z wiodących specjalistów w organizowaniu wycieczek do prawie każdego kraju na całym świecie.
Sprawdź ofertę
Truck